Fundacja Skarbnica Sztuki w imieniu Domu Aukcyjnego Boguta Art zaprasza do obejrzenia katalogu VII Aukcji Malarstwa.

FINAŁ 15 grudnia (środa) 2021 r.

godz. 18.00

Aukcja odbywa się na Artinfo.pl

Aleksandra JACHTOMA (ur. 1932r.) Kompozycja olej, płótno, 33 x 33 cm, opisany na odwrociu Cena wywoławcza: 17 000 zł droit de suite Estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894 -1985) Pierwszy kombajn olej, płótno, 138 x 250 cm, sygn. p.d. Cena wywoławcza: 70 000 zł Estymacja: 90 000 - 100 000 zł
Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa) Kozłówka, 1994 r. olej, płótno dublowane, 43,5 x 31,5 cm, sygn. p.d., opisane na odwrocie, nr. (IV)-484 Cena wywoławcza: 36 000 zł droit de suite Estymacja: 40 000 - 45 000 zł

Na aukcji znajdują się działa takich artystów jak:

Józef WILKOŃ, Edward DWURNIK, Adam MARCZYŃSKI, Aleksandra JACHTOMA, Andrzej STRUMIŁŁO, Stanisław RODZIŃSKI,
Henryk CZEŚNIK, Janusz KAPUSTA, Zbigniew (GRE) GRĘZIAK,
Jerzy LASSOTA de KALIŃSKI, Roman ARTYMOWSKI, Adam MARCZYŃSKI, Tadeusz CHYŁA, Józef PUACZ, Zdzisław LACHUR, Irena STAWIŃSKA, Konstanty GORBATOWSKI,
Gustaw ZEMŁA, Wilk (Wilhelm) OSSECKI, M. Potocka, Raul KENCIO, Jan HAWRYŁKIEWICZ, Andrzej KURKOWSKI,
Jerzy ŚWIĄTKOWSKI, Mirosław Eugeniusz DŁUGOSZ „MIRON”, Mieczysław SERWIN-ORACKI, Konstanty MACKIEWICZ, Grzegorz PACIOREK, Władysław POPIELARCZYK, Henryk WANIEK, Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI, Rajmund ZIEMSKI, Tomasz LESZCZYŃSKI,
Ludwik LISOWSKI, Józef SENDECKI, Rafał OLBIŃSKI

logo ba
Cresta Social Messenger